TUDA Çanta 1991 Ankara ‘da yılında hizmete açılan asıl işi çanta tamiri olan bir firmadır.  Günümüzde ise çanta ürünlerinin genel olarak satışını gerçekleştiren bir firmadır 30 seneye yaklaşan hizmet süresi boyunca daima müşteri memnuniyetini önemseyen ve çanta tamiri konusunda Ankara ‘da rakibi olmayan bir firma olarak devamlı olarak hem kendimizi hemde sektörümüzü geliştirdik. Sincan Çanta Tamiri yada Eryaman Çanta Tamiri gibi farklı google aramalarında  ilk sayfada çıkan sitemiz önce arama motorları tarafından güven kazandı daha sonra ise müşterilerimiz tarafından güven kazandık.

Ankara Çanta Tamiri

Ankara Çanta Tamiri konusunda en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Bunun nedeni daima müşteri memnuniyetini çok fazla önemsememiz. Aslında günümüz de sadece çanta tamiri hizmeti vermesek de yine de asla bu hizmetimizde ki kaliteden taviz vermedik. Sincan ‘da çanta tamiri hizmetiyle başladığımız bu yolculukta farklı illere çanta tamiri hizmeti vermeye başladık öncelik olarak Kırşehir çanta tamiri     Eskişehir çanta tamiri gibi Ankara ‘ya yakın illere hizmet vererek şehir dışına ilk adımlarımızı atmış olduk.

Konya Çanta Tamiri

Daha önce bahsettiğimiz gibi Ankara’ya yakın illere hizmet veriyoruz ancak tercih edilme oranımız Konya ‘da daha yüksek. Süreç öncelik olarak Ankara’ya gönderilen tamir edilecek çanta teslim alındığından itibaren müşteri sık sık tarafından bilgilendirilerek Tamir edilen çanta  Müşteriye geri gönderilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir