TUDA Çanta, valiz tamiri, çanta tamiri,bavul tamiri, öğrenci çantası tamiri,  Çankırı Çanta Tamir, Çorum Çanta Tamiri, Bolu Çanta Tamiri, Konya Çanta Tamiri

Çanta Tamiri Firması

Çanta tamiri konusunda rakiplerine göre farklı seviyelerde uzmanlaşmış olan TUDA Çanta çanta üretim ve tamiri işini 1991 yılından günümüze kadar gerçekleştirmektedir. Ankara’da kurulan ilk Çanta Tamiri firmalarından olan TUDA Çanta hem kendimizi hem rakiplerimizi hem de sektörümüzü geliştiriyoruz. TUDA Çanta, valiz tamiri, çanta tamiri,bavul tamiri, öğrenci çantası tamiri,  sırt çantası tamiri hizmet veren orta ölçekli ancak geniş hizmet alanı olan bir firmadır durum öyledir ki Ankara’nın yanında Konya, Çankırı çanta tamiri, Bolu çanta tamiri, Kırıkkale çanta tamiri gibi farklı illere hizmet vermekteyiz.

Bolu Çanta Tamiri

Ankara’ya çok yakın olan bolu şehrin den özellikle eğitim dönemlerinde çok fazla sırt çantası tamiri talebi alıyoruz. Elimize kargo ile ulaşan çantaları titizlikle yeniliyoruz ve süreçleri en ince ayrıntısına kadar değerli müşterilerimize iletiyoruz.

Çankırı Çanta Tamiri

Çankırı Çanta Tamiri talebi aldığımız 2. ilimiz Ankara’ya sadece 130 km uzaklıkta olan Çankırı dan çok fazla talep almamızın nedeni son yıllarda Çankırı nüfusu çok hızlı büyümektedir. 300 bin’e yaklaşan nüfusu ile nüfus artışında en hızlı ilimizdir. Çankırı Çanta Tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir