Çanta Tamiri ile tüketim alışkanlıklarınızı değiştirin

Çanta tamiri Hizmeti aslında pek çok alt kategori barındıran biz hizmettir çünkü çanta çok geniş anlamlara gelir örnek olarak bebek çantası, kadın çantası, öğrenci çantası, valiz, bavul, sporcu çantası, gibi pek çok çanta modelini sayabiliriz bundan dolayı geniş anlamlar içeren çanta tamirinde öncelik olarak çanta modeline göre tamir işlemi yapmalıyız yani sırt çantası tamiri genel olarak dikiş ve yama gibi işlemlerle gerçekleşirken valiz tamiri ise valiz tekerleği tamiri ve valiz çekme sapı tamiri gibi farklı işlemlerle gerçekleştirilebilir.  Çanta modelleri ne olursa olsun insanlar bu eşya kırıldığında veya yırtıldığında tamir ettirmek yerine onu çöpe atıp yenisi alma taraftarı oluyor bu durumu çok yanlış buluyoruz günümüzün yanlış tüketim eğilim yüzünden insanlar kazançlarını tasarruf etmeden boşa harcıyorlar. Biz TUDA çanta olarak yanlış tüketim alışkanlığına elimizden geldiğince dur demek istiyoruz.  Şimdi tamir için çanta modellerini kısaca inceleyelim;

Valiz Tamiri

Bu ürün genel olarak yük taşımak için kullanılır ve sık sık ağırlıklardan ötürü valiz tekerleği tamiri veya valiz çekme sapı tamiri gerekir. Bu ürün aslında kolayca tamir işlemi görebilirken insanlar kırılan valizlerini tamir ettirmek yerine yenisini alıp daha fazla masrafa girmeyi tercih ediyor. Valiz Tamiri konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Kadın Çantası Tamiri

Kadın çantaları bu gün en sık kullanılan çantalar arasında yer alırlar bu model çantalar arasında çok değerli ve orta değerli olan çantalar bir süre sonra kullanım sıklığından dolayı yıprandığı için tamir ihtiyacı doğar, ucuz olan modeller için genelde tamir yerine çöp yolu gözükür ama biz çantaların fiyatına bakmaksızın tamir ihtimali her zaman düşünülmesinden yanayız. Hem tasarruf hem de insanların tüketim alışkanlığını değiştirmek için her türlü kadın çantası tamir taleplerine anında yanıt veriyoruz.

Daha önce ele aldığımız  Tüm Çanta Modellerin Tamir Hizmeti yazısını okumanızı öneriyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir