Konya Çanta Tamiri, Konya Valiz tamiri, Konya Bavul tamiri, konya çanta tamiri, çanta tamiri, bavul tamiri, bavul tamiri ankara, konta valiz tamiri

Çanta Tamiri hizmetimizi 1991 yılından bu yana en iyi şekilde değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ancak günümüz de kendi firmamızın aslında tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek kalite de olduğunu fark edince ilk olarak Ankara çevresine hizmet vermeyi hedefleyerek yola koyulduk.

TuDa Çanta olarak 1991 yılından bu yana sektörün içindeyiz. Hizmetlerimizi daima en iyi şekilde sunmak için çok çalışıyoruz. 2019 yılına geldiğimizde elimizde ki olanakları tüm Türkiyey’e yetecek kadar geniş olduğunu fark ettik bu yüzden önce Ankara Çanta Tamiri ve daha sonra Ankara çevresine çanta tamiri hizmeti vermeye karar verdik. Ankara çevresi diyince en büyük ilimiz olan  Konya ‘dan Çanta tamiri, Valiz tamiri, Bavul tamiri gibi farklı farklı talepler alıyorduk zaten bundan dolayı önceliğimi konya’ya çanta tamiri hizmeti vermek oldu.

Konya Çanta Tamir Hizmeti

Konya bildiğiniz üzere büyük bir üniversiteye sahip nüfusu ve yüz ölçümü iç anadolu da hatrı sayılacak kadar fazla olan bir şehrimiz fazla fazla geliştiği için hizmet sektörleri nüfus artışına yetecek seviyede büyüyemeyen Konya şehrinden Biz TuDa çantaya çok fazla Konya Çanta Tamiri, Konya Valiz tamiri, Konya Bavul tamiri gibi istekler gelmekte bizler de en titiz şekilde bu talepleri karşılamaktayız. Konya gibi güzel ve büyük bir şehirde onlarca farklı müşteriye sahip olmak bugün bizim en büyük gururlarımızdan yakın gelecekte tüm iç anadolu ya çanta tamiri hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Daha önce ele aldığımız Kırşehir Çanta Tamiri Konusunu okumanızı öneriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir