Valiz Tekerleği Tamiri

Valiz ürünü genelde ağır malzemeler veya seyahatler sırasında ürünlerimizi taşımak için kullandığımız bir çanta modelidir. Valiz seyahat sırasında tekerlek veya valiz sapı bölümünden kırılır, yırtılır veya deforme olur.  Böyle durumlarda valiz tekerleği tamiri veya valiz sapı tamiri gerekebilir. TUDA Çanta olarak 1991 yılından bu yana Ankara Sincan’da bulunan Çanta Tamiri ve çanta satışı mağazasında değerli Ankaralılara hizmet veriyoruz. Son dönemlerde valiz ve bavul tekerleği tamiri talebini çok fazlaca alıyoruz.

Bavul Tekerleği Tamiri

Bavul ürünü tamir işlemi gerektiren durumlarda TUDA Çanta firmasından destek talep edebilir yada ürünün durumu hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz. TUDA Çanta her türlü çanta tamiri konusunda tecrübeli ve bilgi birikimi olan bir firmadır. Kurulduğu günden bu güne kadar farklı farklı çanta modellerine tamir hizmeti sunmuştur.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Yada web sitemizi inceleyerek Çanta Tamiri konusunda daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bavul Sapı Tamiri

Bu ürün daha önce bahsettiğimiz gibi sap kısmında çok fazla kopmaktadır. Bu konuda fazlaca talep alıyoruz. Eğer Bavul Sapı Tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız varsa hemen iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir