Hakkımızda

www.bavultamiri.com

TUDA ÇANTA

TUDA Çanta müşteri memnuniyetleri kapsamında sunmuş olduğu tüm hizmetleri online olarak Türkiye’nin her yerine ulaştırmak için çalışmaktayız. Bavul ve çanta onarımlarınız için oluşturduğumuz online hizmet ağımız ile size en yakın şubeniz olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Toptan ve perakende olarak spor ve klasik tüm tasarım kategorilerinde çanta, valiz, cüzdan ve aksesuar ürünlerinin Ankara’da bulunan merkez şubemiz üzerinden tedarik ve satışını yapmaktayız.

Geniş lojistik ve iletişim ağımız ile birlikte fiziksel mağazalarımızın yanı sıra İnternet siteleri aracılığı ile Trendyol, N11, Gittigidiyor gibi online pazaryerlerinde ürünlerimizi sizlere ulaştırıyor, sahip olduğumuz internet siteleri ile Türkiye’nin bir çok şehrinde hizmetlerimizi vatandaşlarımıza kusursuz bir şekilde sunmak için çabalıyoruz.

Onarım, tadilat ve yenileme hizmetleri kapsamında, kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için 20 yıllık tecrübe ve uzmanlığımızı internet sitemiz üzerinden ulaştırmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Valiz, çanta ve taşınabilir aksesuar ürün gruplarında kalite ve güveni geliştirmek.  Müşterilemizin ihtiyaç duyacağı satış öncesi ve sonrası tüm gereksinimleri tespit etmek, mümkün olan en hızlı en doğru yöntemler ile en güvenilir marka olmak.

Görüşlerinize değer veriyoruz

Firma Adres Bilgileri

Atatürk Mahallesi
Atatürk Caddesi
Erkayalar Pasajı no:54/30
Sincan / Ankara
Telefon Numaramız: 0312 269 69 92
GSM Numaramız: 0507 870 6006

Elektronik Posta

Elektronik ve resmi yazışma adresimiz
destek@bavultamiri.com

Online Destek

Müşteri Hizmetleri Destek Talepleri için;
Online Yardım & Destek

Destek Hattımız: 0850 303 5397

Whatsapp Hattı:

0507 870 6006